سعید محمد مطرح کرد: به برخی دوستان گفته‌اند حق نداری با محمد کار کنی/ من اولین بار است کاندیدا شده‌ام؛ بر خلاف کسانی که بارها و بارها آمده‌اند/ باید ۴ میلیون مسکن تا پایان سال ۱۴۰۴ بسازیم قطعا قبل از انتخابات بخشی از کابینه را معرفی خواهم کرد. ۱۵۰ تیم مدیریتی در تولید برنامه دارم و مسائل و مشکلات را به ریز بررسی کرده ایم و برنامه راهکار برای حل آنها داریم.  گروه ی-رجانیوز: سعید محمد در نشست خبری صبح امروز درباره حضورش برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: به طور مستقل آمده‌ام و تا امروز درباره ائتلاف با فردی صحبت نکردم؛ ما دنبال انشقاق در جبهه انقلاب نیستیم و دنبال یک دولت انقلابی و ولایی هستیم.

ادامه مطلب

۱۵۰ تیم مدیریتی در تولید برنامه دارم و مسائل و مشکلات را به ریز بررسی کرده ایم

سه صنعت پیشران در برنامه های دولت جوان انقلابی

سخاوتمند ساختن نظام بازنشستگی یکی از برنامه های مهمی است که در دستور کار سردار محمد قرار دارد

تشریح برنامه ها و دیدگاههای سعید محمد ، در مدیریت صاحب سبک هستم و خودم را اصلح می‌دانم

برنامه ,محمد ,مدیریتی ,تولید ,۱۵۰ ,انتخابات ,برنامه دارم ,دارم و ,و مسائل ,تولید برنامه ,در تولید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

sardar77 هر چی که بخوای مجله خانواده آژانس هواپیمایی 90 پرواز mastanehonline فرش مرینوس حیدربابا pichacnegareh درب اتوماتيک tecondampdang