فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم گفت: بحث امروز کشور ما بحث مدیریت است، از رئیس جمهور شما باید مدیریت بخواهید و چیز دیگری نخواهید و من در بحث مدیریت صاحب سبک، توانمند و دارای رتبه‌های بین المللی هستم.

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا در سومین جلسه از سلسله جلسات میز انتخاباتی جمهور اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل که با عنوان تحول در حکمرانی، عدالت و کارآمدی» برگزار شد، گفت: عملکرد دولت در این چند ساله مطلوب نبوده و آن شعار های اصلی انقلاب ( عدالت و ارزش های اصیل انقلاب) با این ها فاصله داشته است. وی افزود: حضرت آقا در گام دوم تاکید دارند که فاصله زیادی بین بایدها و نبایدهاست. ایشان در فرمایشات خود، انتقال نسل مدیریتی را راهکار دانسته اند و به نوعی از عملکردهای گذشته نیتی داشته اند. ایشان دنبال افرادی بودند که دغدغه مردم را داشته باشند تا اینکه به دنبال منفعت خود باشند.

ادامه مطلب

۱۵۰ تیم مدیریتی در تولید برنامه دارم و مسائل و مشکلات را به ریز بررسی کرده ایم

سه صنعت پیشران در برنامه های دولت جوان انقلابی

سخاوتمند ساختن نظام بازنشستگی یکی از برنامه های مهمی است که در دستور کار سردار محمد قرار دارد

تشریح برنامه ها و دیدگاههای سعید محمد ، در مدیریت صاحب سبک هستم و خودم را اصلح می‌دانم

مدیریت ,داشته ,فرمانده ,سعید ,اند ,باشند ,فرمانده سابق ,عدالت و ,بحث مدیریت ,مدیریت صاحب ,سابق قرارگاه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ايران استخدام noorerasamg دلاوران بیلوار افرا سافت نرم افزار وبلاگ ایران فونت باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران ویروس سنتر virus center ali-reza-r گروه آموزشي مبدأ تعمیر کاتالیزور برلیانس